Besöksadress:

Wellness of Wasa

Vasagatan 35

411 37 Göteborg


Telefonnr:

076-3139440
Info: Vi svarar i största möjliga mån men är oftast fullbokade och hänvisar till bokningssystemet på hemsidan (i första hand) om man önskar att boka en tid. Vill du blir uppringt? Lämna Alltid ett meddelande med namn och telefonnr. Vi återkopplar endast till dem som lämnar meddelande.


Mail:

Till salongen:

info@wellnessofwasa.se

Till Sara:

sara@wellnessofwasa.se

Till Malin:

malin@wellnessofwasa.se

Till Emma:

emma@wellnessofwasa.se

Till Victoria:

victoria@wellnessofwasa.se

Till Emma Nordin:

emma.n@wellnessofwasa.se

Till Janne: (Utvecklaren/Distributören av vår IPL-maskin Lux Formosa)

j.ekberg@luxformosa.se


(Wellness of Wasa AB är registrerad för f-skatt och moms)

Samtliga innehar F-Skattesedel